Kuidas koolitame?

Olümpia ApollonMeie sooviks on koolitada Sind võimalikult terviklikult – õpetades klassikalisi traditsioone järgides mitte ainult üksikuid kursusi ning praktilisi oskusi, vaid lihvides Sind kui isiksust tervikuna.

Helleeni kultuuris tähendas voorus (kr. Αρετή) võimsa potentsiaali teadvustamist inimeses. Seda potentsiaali on võimalik lihvida,  misläbi inimene võib elada täisväärtusliku ning õnneliku elu.

Aristotelese järgi on õnnelikuks eluks on vajalikud nii karakteri-, intellekti- kui ka kehalised voorused. PAIDEIA.ee kursused liigituvadki nende kolme kategooria vahel, moodustades terviku.

Sinu tänased eesmärgid? 

Kus asub Sinu soovide piir?

On Sul aimu, kes Sa tegelikult oled ning mis võimalusi Sa endas potentsiaalselt kannad?

Mida Sa tead oma hingemustrist?

Kui Sinu soovide lagi pole pelgalt argitoimetused, vaid Sinus on iha õnneliku elu poole ning tahad muutuda targemaks, ilusamaks ning paremaks inimeseks kui Sa praegu oled, siis tahame olla koos Sinuga – sest me näeme, et oled üks meie seast.

Vastulöök kriisile

PAIDEIA on loodud abiks nii avaliku- kui erasektori juhtidele ning spetsialistidele. Me õpetame, kuidas toime tulla süveneva majandus-, sotsiaal- ning väärtuskriisi tingimustes, mis meie ühiskonda järjest enam halvab. Ära istu käed rüpes. Anname kriisile vastulöögi!

 

Lisaks konkreetsetele juhi oskustele ja teadmistele, mida Sa omandad meie koolituselt õpid Sa:

  • Terviklikumalt kriisiolukorra võimalusi hindama ja mõistma
  • Leidma abi klassikalistest väärtustest, usaldama helleenliku traditsiooni jõudu
  • Olema ratsionaalsem, langetama lihtsamaid ja loomulikumaid otsuseid

PAIDEIA.ee alustas sisulist koolitustegevust 2007 a. sügistalvel, mil Mart Raukas tegi rea väärtuspõhise juhtimise koolitusi koos Linnar Priimäe, Linnar Viigi, Aavo Kokkaga ning Jüri Kuuskemaaga.  Praeguseks on meie õpilasteks olnud väga paljud Eesti ja välismaa avaliku-  ja  erasektori juhid.

Arvamusi toimunud koolituste kohta loe siit

 

Erikursuste lektorid

Meie lektorid on Eesti  parimad koolitajad!
Meie me ei tee lektorite osas kompromisse!